ANA SAYFA     SPOR DALLARI     HAKKIMIZDA     KÜNYE     İLETİŞİM
Federasyonlar.com'da
Gelişmekte Olan Sporlar Kategorisi
Bu kategorideki tüm haberler
Bu kategorideki son haberler
Offshore Yarışları Başlıyor
Sürat teknesi yarışları 5 Mayıs Cumartesi günü Haliç’te başlayacak.
Korfbolde 2012 Yılı Deplasmanlı Ligi Başlıyor
Türkiye Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu bünyesindeki Korfbolde deplasmanlı lig heyecanı 22 Nisan’da başlıyor.
Futbol Hariç / Kriket (Video)
Futbol Hariç Kriket’i tanıtıyor...
Futbol Hariç / Korfbol (Video)
Korfbol’ün tanıtımı ”Futbol Hariç”te...
Offshore Heyecanı Pendik’te
Dünya Offshore Şampiyonası’nın 17. ve 18. ayak yarışları, 23-24 Ekim’de Pendik Marinturk’te gerçekleştirilecek.
Avrupa Şampiyonası’nda Hedef Başarı
Gelişmekte Olan Spor Dalları Federasyonu Başkanı Enver Oral, ilk defa katılacakları Hollanda’daki Avrupa Korfbol Şampiyonası finallerinde başarılı olmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
Korfbol Milli Takım Kampı Başlıyor
Gelişmekte Olan Sporlar Federasyonu bünyesinde kurulan Korfbol Milli Takımı sporcuları 7-11 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da kampa girecek.
16. Ayak "2 YKM Sport"un Oldu
Dünya Offshore Şampiyonası’nda 2010 sezonunun 16. ayak yarışını "2 YKM Sport" teknesi kazandı.
Bu kategorideki tüm haberler
03 Mayıs 2012 Perşembe
Offshore Yarışları Başlıyor

Sürat teknesi yarışları 5 Mayıs Cumartesi günü Haliç’te başlayacak. Işıklar Dünya Offshore 225 Şampiyonası’nda 2012 sezonunun ilk startı 5 Mayıs Cumartesi günü İstanbul Haliç’te verilecek.

Toplam 14 yarıştan oluşan şampiyonanın, 5 ve 6 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek "Fatih Belediye Başkanlığı Grand Prix 1-2" etaplarında, hazırlıklarını tamamlayan 10 tekne, 20 sporcu mücadele edecek.

İspanya, İtalya, Porto Riko, Portekiz ve Türkiye’den pilotların rekabet edeceği şampiyonanın ilk ayağı 3.92 kilometrelik parkurda koşulacak.

YKM Sport, Beşiktaş-Miele, GSYİAD-Galatasaray, Lenore Yacht, Efe Project/Mitsubishi Klima Racing Team, WD40, Angel Yacht, GHB Offshore Racing Team ve ECI takımlarının yer alacağı yarışların her iki gününün de sabah teknik kontroller ile başlayıp, resmi antrenman ve sıralama turlarıyla devam edeceği, mücadelenin startının ise saat 14.00’te verileceği bildirildi.

reklamBu yıl 8 şehir dolaşacak olan şampiyonada, İstanbul ile başlayan rota Samsun, Elazığ-Tunceli, Van, Erdek, Mersin ile devam edip, Gaziantep’te son bulacak.

 

 

 

 
 
Ana Sayfa  /  Spor Dalları  /  Hakkımızda  /  Künye  /  İletişim  /  Yasal Uyarı